Сторінки

8 трав. 2011 р.

Унікальні місця Анталовської Поляни. Похід 03,05,11

Звіт про похід 03 травня 2011р.


Відпочивши добре на свята, та пофестиваливши на фестивалі вина і меду „ Сонячний напій” в Ужгороді, ми вирішили пробігтись з десяток км.

Зібралось нас 6 чоловік: Ігор, Остап, Іра – бувалі туристи, Віка, Соломія, Наталка – початківці (матрасники). Початківці принесли вино і пряники, кум Остап фотоапарат і цибулю, я, Ігор, на всіх кружки та термос, ну а Іра, як професіонал, закладку на чай, сірники та сирники. Було весело. Хлопці фоткали, дівчата кричали. Це називалось „саунд” - терапія.

Тепер про маршрут. Ужгородський район, село Ворочево – гігантський мурашник – печера Ур – Ворочевські озера – Демон-дерево, або „Гідра” – Світильник – скеля Смолявка - м.Перечин.

По порядку:

1. Мурашник здох!!! 6 років тут не були. Все змінилось. Яким він був я опишу в окремій темі.

2. Перекус і вино в трактирі „Дірявий дах”.3. Печера Ур
4. Ворочевські озера висохли. Про них буде в окремому повідомленні.5. Гастрономічний туризм? Щось в цьому є!6. Гідра. Демон серед дерев. Про це місце буде описано пізніше.7. Поляна Світильник. Солдати встановили кам’яний трон. Тепер стало ще на одну визначну пам’ятку більше. Добре обладнана стоянка. Є дзеркало, лавиці, позначені точки прийому моб.операторів, вирізаний на стовбурі годинник зупинився на 15:38.8. Поруч із скелею Смолявкою ходять всі з Перечина на Соколець.

Королева саламандр.9. Далі Віка і Соломія рванули в магазин, і все. Прийшли в Перечин.

Хто хоче щось додати – пишіть.І слідкуйте за статтями про:

Ворочевські озера;

Великий мурашник;

Демон-дерево „Гідра”

Немає коментарів: